Az én oldalam - Naplóm

Tartalomjegyzék
A napló közvetlen linkje
http://teveclub.hu/naplo/
12.fejezet: Az új ház

Kiskoromban imádtam költözni, mert az mindig valami új bútort jelentett. De a mai napot nagyon nem vártam, mivel tudtam mi vár rám. Egy hete pakoljuk a holmikat és már az egész szomszédságot kifosztottuk dobozokból. Ma is korán keltett anyu. Mivel nagyon mérges lettem eldöntöttem, hogy nem szólok senkihez. Még Jake- hez se amit nehéz lesz betartani, de menni fog. Most is a könyveket pakoltam.
-Ennyi könyvem nincs is- szuszogtam morcosan.
-Szívem fele az enyém-mondta anyu és leragasztotta az egyik dobozt.-Eldöntötted, hogy ma nem szólsz senkihez?
-Igen-olvasta fel anyám a papírról amire feliratm ezt a négy betűs szót.-Nézd, Ros, nem tudom mi a gondod ezzel. Dilan-t csak szóban ismered és a fia miért hasonlítana rá?
Na megyek segítek Eric-nek bepakolni a költöztetőkocsiba. Ne mérgelődj ezen, nem érsz el vele semmit.
Sokat gondolkodtam, nem hinném, hogy igaza lenne. Minap mondták a tévében, hogy "Apja lánya." Nos ekkor ez erre is vonatkozna "Apja fia". Nekem van egy olyan érzésem, hogy nem anyunak lesz igaza.
-Rossi indulunk!-szól be Jake én pedig felvettem a táskám mégegyszer körülnéztem a szobában összehúztam a függönyöket és kimentem.
-Velem fogsz jönni-fordított meg Jake és a kocsija felé vezetett.
Na és ha anyunak lesz igaza? Mi van ha tényleg nem lesz olyan tökfej mint az a Dilan? Á épp most írt Ju. Azt irja, hogy nagyon hiányzom már most neki és a nyári szünetben egy hetet nálam fog tölteni. Igaz barát.
.Nem fura itt hagyni a várost?
-Nem, anyuval öt évig mindig máshol éltünk. Már hozzászoktam. Upsz!-kaptam a számhoz.
-Mi van?
-Megigértem, hogy nem fogok beszélni.
-Megszegted- ezen elmosolyodott.-Azt hiszem megérkeztünk.
-Apám, ez nem lehet a mi házunk-mondtam és kiszálltam a kocsiból.
Rohanni kezdtem és megálltam az ajtó előtt.
Anyu is odaállt mellém, átölelt és a fejem búbjára nyomott egy puszit.
-Pont mint régen-suttogtam.
-Pont mint régen- mondta ő is és beléptünk a házba.
Az előszoba gyönyörű volt. Hosszúkás és egy lépcső vezetett a hálószobák felé. A nappali jobbra a konyha balra a fürdőszoba pedig egyenesen volt. Én rögtön felszaladta és kiválasztottam a szobámat, mely pont a szomszéd házára nézett.Alig várom, hogy berendezzük.






TeveClub a facebookon

© Napfolt Kft. - Médiaajánlat

 

TeveClub a facebookon
© Napfolt Kft. - Médiaajánlat