Az én oldalam - Naplóm

Tartalomjegyzék
A napló közvetlen linkje
http://teveclub.hu/naplo/
Kritika a Datolya Galaxisról

Sziasztok!


A tegnap írt kritikámat sokan megdícsérték (nagyon köszönöm :D ) így tovább folytatom a kritika írást.

Ma a Datolya Galaxis karavánról fogok írni:


Rákattintottam a karavánra, hogy megnézzem a leírást.Ahogy bejött a leírás oldala láttam, hogy a karavánnak nincs oldala!!!

Nagyon elcsodálkoztam, ugyanis szinte minden kis karavánnak van oldala, de nekik miért nincs?Hiszen majdnem 600-an vannak és nincs egy kari honlap???


Na mindegy.Szerintem minden kari jobb, ha van egy saját oldala, egy elkülönített részük.

Nézegettem tovább a kari leírását és láttam hogy ez van kiírva:

Jelszavunk: Itt mindig mindenki megkapja a datiját!

Ha a tagokat csak a dt-val akarja vonzani és túl sokat ígérget nekik, akkor mindig kéregetni fognak, hogy Nekem adj!, Nekem adj!

Gyakorlatilag csak kihasználják így a vezetőt.


Olvasom tovább a leírást:

"Minden hónap elején meghírdetem a játékot levélben!
Játékra jelentkezhetnek azok akik legalább 30 napja hűséges karavántagok!
Részleteket körlevélben közlöm! "


Ezt lefordítaná nekem valaki??? Csak azok játszhatnak akik 30napja tagok????Nem csoda, hogy nem lépnek túl a 600-on!


Láttam, hogy csak néhány játék van.Ez is azt bizonyítja, hogy a gazdik csak a dt-ért mennek oda, hisz általában minden teve olyan karit keres ahol sok a játék és nem az van hogy kevés játék van de sok nyereménnyel.Bármi történik a vezetővel (feltörik a tevéjét,elkölti az összes dt-ját) a tagok ott fogják hagyni és nem maradnak mellete.



Hát igen, sajnos idáig fajultak a dolgok.1-2 évvel ezelőtt csoda volt olyan karit keresni, ahol havi 2dt össze lehet gyűjteni.Ma meg már sokan olyat keresnrk ahol hetente VAGY AKÁR naponta összelehet gyűjteni pár dt.


Mindenesetre a vezetők dolga hogy a pénzüket hova költik.Ez csak egy virtuális világ, amiből a TC vezetői jól megszívják magukat pénzzel.1000Ft-ért rendelünk, amiért kapunk 14 nem létező datolyát...


Én szívem szerint sohasem mennék a Datolya Galaxisba és szerintem Ti se menjetek, de ezt a ti dolgotok eldönteni, hogy hova mentek.


Köszönöm, hogy végig olvastad a kritikámat!


Holnap a Coca-Cola kariról fogok írni, remélem azt is elolvasod!


Az elkövetkezendő napokban még írni fogok a...

-Dati World-ről
-Dati Land-ról

Várom leveleiteket arról, hogy milyennek találjátok a kritikáimat és hogy folytassam-e az írást.


Aki szeretné, hogy írjak a karijáról kritikát az írjon nekem egy levelet és megbeszéljük!


Üdvözlettel: Jaguár harcos, a Teve Világ karaván vezetője és kezdő kritikus






TeveClub a facebookon

© Napfolt Kft. - Médiaajánlat

 

TeveClub a facebookon
© Napfolt Kft. - Médiaajánlat