Leltár

Adatlapok

Trükktár

TeveClub filmek



[ Mi ez? ] [ Írok ide ]
haverok:

Saccce naplója


Iszap [81861 AL], gazdája Saccce
2005. július 14.

Ugrás egy másik naplóhoz!

Tartalomjegyzék
A napló közvetlen linkje:
http://teveclub.hu/naplo/81861
2005. július 14.

Tegnap jöttem haza Matektáborból!:))
Rohadt yoo vót! Nem írok le mindent (cenzúrázok:))mert akit érdekel az úgyis +kérdezi levélben és én úgyis válaszolok rá:))
Kb. ennyit táborról:
1. nap összebarátkoztam a Szipuval(alias Sohajda Gábor) és Csonszyval(alias Keresztes Gábor).Utsó nap kiderült h ők 1. látás után +beszélték h a Csonszyval én jövök össze,a Szipu pedig az Alidát szedi fel de cseréltek mert kiderült h Szipunak is én jövök be és nem akarta +bántani...:)
Aztán verték a földet mert nem velük jöttem össze...:)))
+.nap már szinte mindenkivel yooban vótam,de amin rofadtul +lepődtem:Alidából,a yoofej barinőmből egy hülye kis nyalizós picsa lett(bocs,de ez van),és én pedig inkább a Brigivel lógtam,aki tök yoofej csak néha nem értem +(de hát nem is kell...:))
Aztán Csonszyékon kereszül +ismertem Kúrógépet(alias Kósa János),egy 18 éves helyes pasit:)),és este együtt mentünk a kocsmába Szipu,Csonszy,Kúrógép,Brigi és én.Hát,annak a piának +volt a hatása!!!:))Úgy berúgtam mint az atom.Én csak fél órára emlékszem belőle amikor összejöttem a Kúrógéppel,és ő vitt vissza a szobámba a kezében:))))))Azt mondta h én fullkönnyű vótam,tuti 50 kiló alatt vok...:))))))))
Aztán másnap szakítottam vele...Nem akartam h rólam szóljon minden pletyka...De ez nem mindig jött össze.Első két nap arról dumált mindenki h én a Szipuval járok.(ez speciel nem vót igaz)Aztán csak akkor fogták fel h nem járok vele amikor a Kúrógéppel jártam.És csak akkor fogták fel h már nem járok a Kúrógéppel,amikor a Marccal(alias Fülöp Marc) jártam.Marcnak tök yoo a neve,mert félig francia



Problémás tartalom jelzése





TeveClub a facebookon

© Napfolt Kft. - Médiaajánlat