A fehér ruhás gonosz (feketében) naplója
El Burro [265573 AL], gazdája A fehér ruhás gonosz (feketében)
Tudományos értekezés
Tartalomjegyzék
A napló közvetlen linkje: http://teveclub.hu/naplo/265573
|
Tudományos értekezés
Mai tudományos értekezésünnkor, azt a szigorúan tudományos kérdésre adunk választ miszerint: "Ha ma 0 fok van, és holnapra kétszer ilyen hideget jósolnak, hány fok lesz holnap?".
Nos a válasz egyszerű, ugyanakkor bonyolult.
1, Először is vegyük számításba a nagytávolságu diszkoherens ionimpulzusgeneráló visszacsatolást.
Ehhez kell felállítani egy kistávolságu koherens visszacsatoló rendszert amivel leszabályozhatjuk az abszolút szabálytalanságot.
2, Másodszor is vegyük a higany fagyás- és olvadáspontját, adjuk össze és osszuk el azzal az idővel, ameddig él egy hegyi nyenyec amikor olyan vízbe dobtuk amibe belevezettük a kettőhuszat.
3, Harmadszor fogjunk két antianálizáló kézi-készüléket és tápláljuk be az adatokat.
Amikor a készülékek robbani készülnek egyszerűen engedjük ki a gőzt, amiben a válasz rejlik. Ha a gőz megfagy akkor helyes az eredmény.
Eredmény:
Arra a szigorúan tudományos kérdésre miszerint: "Ha ma 0 fok van, és holnapra kétszer ilyen hideget jósolnak, hány fok lesz holnap?", adott helyes válasz az hogy....Kétszer annyi mint a fele!
|
Problémás tartalom jelzése


|