Anna :) adatlapja
Teve neve: PupuNusi /
Sorszáma:
[36032 AL]
A te tevéd még nem nagykorú (nem tette le a teveérettségit), úgyhogy még nem szavazhatsz mások adatlapjaira!
|
|
Státusz:
Művelet:
Legyél a haverom!
Tiltólistára!
|
Ő egy ,
magassága:
170 cm,
súlya: 55 kg.
Születési idő: |
1997-06-19 (28 éves)
|
Horoszkóp: |
ikrek
|
Távolság a lakhelyedtől: |
Ismeretlen! (lépj be a tevédhez!)
|
Szeme színe: |
|
Haja színe: |
|
A haja... |
|
Stílusa: |
tucat
|
Az adatlap közvetlen linkje: http://teveclub.hu/users/36032
|
|
Hello kedves látogató!!!
Örülök hogy itt vagy, de nem hiszem h egy állatneveldén kellene megismernie a világnak[higyjétek el, ez tapasztalat... és nem is jóó tapasztalat :( :P ), ha valaki többet szeretne inkább írjon levelet :)
Jahh és nem könyörgöm hogy szavazzatok és nem fogom senki kedvéért megjátszani magam :D ha szimpi vagyok szavazz, vagy ne :D ha nem akkor is szavazha'cc :D
azért pár szó belefér...
Magamról:
Alaphangon olyan vidám és csicsergő természetem van, és elég nehéz felpöccinteni...ezért az utálat helyett inkább tisztelem azokat akiknek sikerült :D Az életfelfogásom az hogy vannak jó dolgok az életben és vannak kevésbé jók :D rosszak nincsenek, hiszem ill. bízom benne hogy mindennek van jó oldala csak meg kell keresni, és aki keres az talál...bár néha a 'rossz' dolgok jó oldala egy cseppet irónikusan hat, de már ha magamon nevetek az is valami :DD Sajnálom hogy vannak akiknek talán ezért nem vagyok szimpi mert túl életvidám vagyok, és sajnálom azokat akik önsajnálatban élnek :S én nem utálom őket, csak sajnálom :S
Szeretek:
-sokáig aludni
-fagyi
-család (lehet h negyon meglepő h az én korosztályomban valaki még szereti a családját, nemtudom mióta divat h mindenkinek baja van a szülőkkel meg tesókkal, nekem nincs)
-barátok =)
-tánc
-zene[Gaga és Dzsásztinka mellőzzön, a többi jöhet~igényes rockzenével sincs bajom :D =]
-énekelni (nagyóón!!! :D )
- Adam Lambert ( ha b*zi akkor is :P )
-Owl city (Fireflies)
-csokiiii mindenekfelett!!!! =)
-Twilight (filmben :)
-Olszorszáág :DD nagy volt :PP
-szeretem ha szeretnek =)
Nem szeretek:
-korán kelni
-ego mániásokat
-béna filmeket
-az osztályom (néhány kivétellel)
-bemutatkozást írni =)
Kedvenc idézeteM: " A rózsaszín nem csak egy szín, hanem életstílus iS" ~nem tudom honnan van, vhol olvastam :DD
jahh és hogy ki ne hagyjam van még !!1!! EGÉSZ KÉP RÓLAM a naplómban, most tettem fel :D (2010. Aug. 16. 15:11) :)
"nasziapuszííí"
|
Következő adatlap
»


|