DVTK-Vasas elé

Ugrás egy másik naplóhoz!

Tartalomjegyzék
A napló közvetlen linkje:

Jó hangulatú meccs várható holnap. Már csak 490 jegy van diósgyőri részről, jó lenne egy teltházas meccsen a győzelmet kiszurkolni és kiharconi. Remélem csak piros fehér színeket fogunk látni és nem a lelátó színét. Muszáj lenne minnél hamarabb elkerülni a kieső helyről. A Vasas jó formában van a, szinte minden meccsen lőnek gólt és még állnak a kupában, a harmadikok és a legutóbbi 3 meccsen legyőzték az elsőt, a másodikot és a negyediket, de viszonylag mi is jó formában vagyunk. Mondjuk nem szeretném elkiabálni. A sajtótájékoztatón Bódog és Ugrai is kiemelte a magabiztisságot és a jó felkészülés fontosságát. Természetesen én is nagyon nehéz mérkőzést várok, de jó lenne ha nyernénk és törlesztenénk a múltkori meccsért. Miskolchoz közel mindig erős Diósgyőrt akarunk látni( meg idegenben is), de most különösen harcos és szervezett csapatot szeretnénk látni. Sikerülnie kell. Együtt vagyunk győzni fogunk! Tippem: DVTK-Vasas 2-1