Leltár

Adatlapok

Trükktár

TeveClub filmek



[ Mi ez? ] [ Írok ide ]
haverok:

Edit naplója


Lavors [243193 AL], gazdája Edit
2024-11-30

Ugrás egy másik naplóhoz!

Tartalomjegyzék
A napló közvetlen linkje:
http://teveclub.hu/naplo/243193
2024-11-30

Kedves Napló!
Ma szombat, 16 óra 03 perc, 7 fok, András napja.
Mai napon marhacsontból készítettem levest két napra, második féle a tegnapi volt bbq-vörcseszeszter-paradicsom szószos spagetti húsgombóccal (nem ez a neve, de ezekből áll) és lejárt szavatosságú meci bombon, ami még finom volt+ízletes kávé. Úgy érzem meg tudnék hízni, ha ilyen sok finomságot ennék minden nap. No, de holnapra még marad leves, azonban második félet készíteni kell holnapra és hétfőre is. Mi lesz nem tudom, majd Barbival értekezünk, régen ettem már szaftos húst tésztával, de milánói bordát még soha nem készítettem, amihez még kell/len gomba is, de szívesen ennék carbonara tésztát is. Te jó ég ez mind tésztás étel, ami hízlal. Jó ötlet lehet a rizsehús is. Elméletileg Andris szabadságon lesz a jövő héten három napot, elméletileg rakott burgonyát fog készíteni keddre, amit szívesen eszek, ha nem túl száraz, tehát szaftosnak kellene lennie, ha viszont nem lesz elég szaftos, akkor kevesebbet fogok enni belőle és kevésbé fogok hízni tőle, tehát mindegy milyen lesz, mindkettőnek van előnye.
Mai terveink még a gyökér kenyér elkészítése, ami reggel óta pihen a hőtőben, már csak meg kell sütni, valamint hajtogatni-csavargatni és kicsit pihentetni.
Ma kiolvastam egy könyvet. Török-görög-angol politikáról szólt, nem volt könnyű, de eddig nem ismertem ezt sem, most kicsit betekinthettem ezekbe is. Kegyetlen a politika és a háború, ezt a következtetést vontam le belőle.
Hajrá mai nap!



Problémás tartalom jelzése





TeveClub a facebookon

© Napfolt Kft. - Médiaajánlat